Categories
Seo Blog

Edirne seo uzmanı – Edirne seo şirketleri nasıl seçilir

Edirne seo uzmanı olarak işinizi kolaylaştırıyoruz.

Edirne seo firmaları ile ortak çalışmalar yapabiliyoruz. Edirne gibi bir yerde kimseyi kendimize rakip görmüyoruz. Amacımız el birliği ile Edirne firmalarını üst sıralara taşımak.

Arama motoru optimizasyonu (SEO) ve internet pazarlama faaliyetlerini idare etmek için bir firma seçmek oldukça zor ve zor bir görev olabilir. Birincisi, aralarından seçim yapabileceğiniz çok fazla firma olduğundan ve ikincisi, hepsi aynı şeyi iddia ediyor veya aynı hizmetleri sunuyor. ‘En iyi’ SEO firmasını listelemenin bu sayısız sayısında, sık sık SEO faaliyetlerini yürütmek için bir firma seçerken akılda tutulması gereken birkaç önemli noktayı unutma eğilimindeyiz. Bu yazıda ‘doğru’ SEO firmasını bulmanıza yardımcı olacak Edirne seo firmaları tüm bu noktaları listelemeye çalıştık;

1. Geçmiş Deneyim İsteyin

Bu en önemli ipuçlarından biridir – SEO firmasına geçmiş SEO kampanyalarını sorun ve sonuçları ile geçmiş çalışma veya vaka çalışmalarının örneklerini inceleyin. Bunu gözden geçirmek, hizmetlerinin ne kadar yardımcı olacağını ve üst sıralara ulaşmak için hangi yöntemleri kullandıklarını anlamanıza yardımcı olabilir. İncelemekte olduğunuz firma geçmiş çalışma örnekleri sağlamıyorsa, bunu yapan başka bir firmaya geçin. Çalışmayı planladığınız kişilerin uzmanlığını ve kimlik bilgilerini doğrulamak önemlidir.

Aslında, incelemekte olduğunuz şirketin iki veya üç eski müşterisi ile iletişim kurmak için fazladan bir adım atabilirsiniz. Onlara SEO danışmanlık firmasından memnuniyetlerini sorun.

edirne seo uzmanı ve edirne seo firmaları

2. SEO yöntemleri hakkında bilgi edinin

Herhangi bir şirketle görüşmeden önce SEO yöntemleri ve uygulamaları hakkında fikir sahibi olduğunuzdan emin olun. Kabul edilemez SEO yöntemleri (Black Hat SEO) kullanan firmalardan uzak durun. İşte bir SEO firmasına sormanız gereken birkaç soru;

  • SEO firması hangi anahtar kelimelerin kullanılacağını nasıl belirleyecek? – Firmanın uygun araştırma yapıp yapmadığını öğreneceksiniz.
  • Optimizasyon planı, sitenizin tasarımı, kodlaması, içeriği, gezinmesi ve bağlantılarının bir analizini içerecek mi?
  • Rekabetçi bir analiz yapacaklar mı?
  • Bir web sitesini optimize etmek için hangi sayfa içi / sayfa dışı taktikler kullanılacak?

3. 1 numara sıralamayı vadeden firmalardan kaçının

Bir Edirne SEO firması bir numaralı sıralamaya ulaşabilir, ancak arama motoru sıralaması her gün değişir, bu yüzden muhtemelen çok uzun süre en üst konumda (veya herhangi bir pozisyonda) kalmazsınız. Bunun için sitenizi güncellemeye ve stratejinizi sık sık ayarlamaya devam etmeniz gerekir. Bazı firmalar arama motoru sıralamasında ilk on sıraya girmeyi vaat ediyor, ancak sonuçlar için bir zaman aralığı söz konusu olduğunda hiçbir garantinin delinemeyeceği düşünülüyor.

4. Bir veya iki hafta içinde güçlü sonuçlar vaat eden firmalardan kaçının

SEO web sitesi analizi ile başlayan ve hiç bitmeyen uzun ve sürekli bir süreçtir (web sitenizin sonsuza kadar sıralanmasını istiyorsanız). SEO stratejileri sürekli olarak Edirne seo uzmanı tarafından değiştirilmelidir, bu yüzden saygın ve güvenilir firmalar size iyi sıralamalar elde etmek için birkaç aydan bir yıla veya daha fazla sürebileceğini söyleyecektir.

5. Fiyat teklifi

Her zaman belirtilen fiyattan yapılacak iş miktarını firmaya sorun. Son derece düşük maliyetlerle hizmet sunan serbest çalışanlara / şirketlere dikkat edin. Onlar bir süre yüksek web sitenize sıralama başarılı olabilir ama bu sonsuza kadar sürmez. Bir SEO kampanyasının fiyatı genellikle firmanın sahip olduğu deneyim miktarına karar verilir.

6. Raporlama

Bu genellikle birçok kişi tarafından unutulur. Bir site zaman içinde nasıl izlenecek ve korunacak ve ilerlemenizi ölçmek için hangi raporları alacaksınız. Ayrıca, raporların sıklığı da önemlidir. Edirne SEO firmasına bu konuda danışın.

Bir onay kutusu olarak bu makaleyi kullanın ve doğru olanı seçmediğinizden emin olun, çünkü doğru olanı seçmemek gibi web sitenizin tamamen web’den yasaklanması gibi ciddi sonuçları olabilir.

×