Organik Trafik ile #1

100 Amazon server ile size en iyi organik trafik paketlerini sunuyoruz. Google’da yükselme sırası sizde. Organik trafik ile yükselişin tadını çıkarın.

Organik trafik ile artan web trafiği, Google’un beklediği en önemli sonuçtur, ancak organik arama trafiğini çekmek için doğru SEO teknikleri kullanılması önemlidir.

organik trafik

Google için Organik Trafik Önemi

Google’da arama yapanların %86 sı 2. sayfaya tıklamaz. İlk 3 sıra aranan kelimeler için büyük önem taşır. Organik trafik tek başına sizi üst sıralara çıkartmaya yetmez. Ancak büyük ölçüde önem taşır. Organik trafik dışında site tasarımınız ve iç SEO ayarlarınız ile birlikte, web sitenize gelen backlinkler sizi üst sıralara taşır. Organik trafik alırken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, trafiklerin ücretsiz sunuculardan ve ücretsiz ip kaynaklarından gönderilmesidir. Ücretsiz ipler web sitenize zarar verir. Bunun yerine ücretli ipler ve kiralık sunucular kullanan şirketleri tercih etmelisiniz. Ucuz etin yahnisi misali…

Daha akıllı tarayıcılar organik trafiği doğrudan kanala kaydırabilir

Google Chrome ve Safari dahil olmak üzere büyük tarayıcılar bugün gerçekten akıllı hale geldi. Arama terimini yazmaya çalıştığınızda ve size anında öneri verdiğinizde arama geçmişinizi hızlı bir şekilde izleyebilirler. Şimdi, tarayıcı tarafından önerilen bağlantıya tıklarsanız, organik arama sonuçlarını teknik olarak atlıyorsunuz ve bu da doğrudan bir kanal olarak ilişkilendirilecektir.

Normal bir internet kullanıcısıysanız, muhtemelen bugünün gelişmiş tarayıcılarının yarım kelime veya kelime öbeği yazmış olsanız bile ne aradığınızı nasıl anladığını biliyorsunuzdur. Yani, daha önce gerçek olduğunu düşündüğünüz trafikler artık doğrudan trafik olarak nitelendiriliyor ve bu nedenle Google SEO raporunuzun bir parçası olmayabilir. Ama daha önce gerçekleştirilen SEO hala bunun için kredi sahibi!

Organik Trafik = SEO Daha ne?

Bazen, yönlendirme verisi göndermeyen mobil uygulamalardan web sitesi trafiği alırsınız. Bu nedenle, bu tür potansiyel müşteriler doğrudan trafik olarak kabul edilir. Bu potansiyel müşteriler yerel işletme girişi gibi SEO stratejinizin bir parçası olarak gelmiş olsa da, aslında aynı kredi almıyoruz. Aslında, Google seo artık web sitesini atlayarak kullanıcıları doğrudan arama sonuçlarından uygulama içi sayfaya yönlendirebilir.

Sonuç olarak Google Lideri Sizsiniz.

SEO uzmanlarının veya web sitesi sahiplerinin maksimum tıklama ve dönüşüm elde etmek için bugün dikkate alması gereken organik ve ücretli arama kanallarının birçok yönü vardır. Organik trafikler hala SEO metriği için en önemli özellik olsa da, SEO kampanyanızın gerçek değerini ölçmeyi düşünmeniz gereken birçok özellik var.

Tamamen zararsız ve benzersiz kullanıcılar ile trafik gönderimi yapılır. Web trafikler sitenizde gezinir ve insan hareketlerini 5 dakika boyunca taklit eder. Yükselme ile ilgili sorularınızı bize iletebilirsiniz Best4you iletişim

Gerçek trafik kaynağını anlayın

Popüler bir e-ticaret pazarı olan Groupon, deindexing’in hem organik hem de doğrudan trafiği üzerindeki etkisini ölçmek için deneyinin bir parçası olarak web sitesini neredeyse 6 saat boyunca endekslemiştir. Şirket, endekssizleştirmenin doğrudan trafiğinde neredeyse% 60’lık bir düşüşe yol açtığını, organik trafiğin ise neredeyse sıfır olduğunu buldu. Dizine ekleme ve yanlış dağıtım gibi temel sorunlardan kaçınırsanız, sitenize kredilendirilenden daha fazla trafik elde edebilirsiniz. Web sitenizin trafiğinin gerçek kaynağını bulmak için bir ihtiyaç vardır.

  1. Merhabalar, hafta sonu yoğunluğundan dolayı 5-10 dk içinde konu ile ilgili dönüş yapılmaktadır. İlgili birime tekrar iletiyorum.

  2. S.a organik trafik almak istiyorum whatsapp acil bakabilirmisiniz

  3. Merhabalar, deneme trafiği çok iyi geldi. 3 aylık satın almayı düşünüyorum indirim kuponu alabilirmiyim şimdiden teşekkürler

×